Jump to content

CSMIXAI.LT

Sign in to follow this  
bahurai123

ant izmenu

Recommended Posts

1. Nickas žaidime: ant izmenu

2. Įrodymai: https://www48.zippyshare.com/v/ug9gZrWl/file.html

3. Steam ID: STEAM_0:0:469843765  

pasiziurekit    kam idomu   demuske  kaip   prisigavo    talentas :)))) isrisau     prie visu kad kodina   vaikezas    susinervino pradejo rasynet prakaituot prie ekrano :)))))) poto pradejo banint   is eiles  zaidejus  😄 uzbanino is vis be priezasties :)))) bahurai kas mate parasys + 😄

+

tu dw pailsek biski, man nieko nereiskia tavo rasymai apie mane ir durni teiginiai, tiesiog jau antras mixas kai tu puliuoji tam chate, tuskane  kas 5s turejai kokiu sudu parasinet,ypac del corlse , ot gaila nebeturiu chat logu, kokiu tu nesamoniu prirasei, jau tada zadejau banint,bet susilaikiau. Dust2 tos pacios tavo nesamones tesesi, kai tu pasiklydes esi ir dar dristi ten pisti prota. Banas pilnai su reiksme))

ka tu rasai cia grybas 😄 zmoniu paklausk visu kurie kartu buvo ,prisigavai ir dar uzbaninai is oro thereal ir mane :))))

su thereal viskas isspresta, o tu nesigrybauk cia, parasiau uz ka bana gavai)) sakau tau kad man maziauziai rupi ka kalbi apie mane xD cytu gaudytojau, tu man irodymus numesti zadejai,bet tiesiog pasakei kad susisiekciau su vienu zmogumi, kuriam parases ir visa situacija paaiskines tave duhu isvadino:DDDDDDDD + nepamirsk kad mane i steama buvai pridejes ir prasei kad wh atsiusciau:D atsipeikek is to savo sapno,cytu gaudytojau. Apskritai tau ta bana pratesti uz nagluma

3 jei ne 4 mapai rasai talentas,kk kodina kalbi apie kazkokius irodymus ir nesugebi ikelti sakei parasyti man tau i instagrama ir pasakei tapati ka ir rasai chate "erikas sake"

REST 

isvis, ta, izmena, siuksle panaikinkit is projekto, pasaulis grazesnis bus

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...